Zopa Cyrrus. Je vhodný do města, ale i občas do terénu?

Zodpovězené
13. dub 2021

Dobrý den,

zaujal mě tento kočárek, ale nikde jsem nenašla recenzi. Zajímal by mě Váš názor 🙂. Potřebovala bych ho do města, ale i taky občas do terénu. Jestli je tedy vhodný nebo ne.

Děkuji za radu.

Karin

Dobrý den, Karin,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárek Zopa Cyrrus je takový velmi zvláštní kousek na trhu. Překvapivě levný (za cenu golfového kočárku), takže by se mohlo zdát, že to bude takové hrkátko, ale opak je pravdou. Má kvalitní odpružená kola, takže terén s ním zvládnete hravě. Sama jsem se divila, jak pohodlně se ovládal. Je to vcelku robustní kousek, avšak velmi lehký a skladný. Má prodlouženou stříšku se sluneční clonou, stabilní polohování nohou a polohování zad do úplného lehu - synovi se v něm spalo hezky. 😇

Takže určitě bych se nebála ho koupit. Když jsem ho dostala poprvé do ruky, tak jsem měla trochu předsudky (hlavně kvůli nízké ceně), ale skutečně mě mile překvapil. ❤

Věřím, že v něm s prckem najezdíte spoustu krásných kilometrů. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz