Dávkování vitamínů Spofavit a jejich vliv na syna při kojení

Zodpovězené
14. srp 2019

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s dávkováním vitamínů.

Začaly mi po porodu dosti padat vlasy. Byl mi doporučen doplněk stravy Spofavit. Na doplňku je DDD 1tableta. Mně bylo řečeno, že si mám vzít 2 ráno a 2 večer. Stále plně kojím, proto si nejsem jistá dávkováním. Mám obavu, abych do mléka nepřenesla víc vitamínů, než je zdrávo pro syna.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

doplňky stravy obecně jsou s kojením bez potíží slučitelné.

Do mléka se nedostává takové množství, jaké maminky často předpokládají. Klidně daný prostředek užívejte beze strachu.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová