Padání vlasů v těhotensví. Zkušenosti, rady?

mamca27
2. lis 2019

Zdravím holky jsem 19tt skoro už 20tt, ale teď mi dost začaly padat vlasy máte taky nějaká zkušenost? Mám asi před 3 měsíci dělané meliry, na meliry chodím už několik let. Ale teď mi začaly padat více vlasy než obvikle, máte taky nějaké zkušenosti a rady třeba nějaké vitamíny? Moc děkuji

veronikava
2. lis 2019

Ahoj, taky jsem to měla od začátku těhotenství mi vlasy padaly neskutečne moc.. teď jsem 34+3 a mužu říct že od toho 30 tydne se to dost zlepšilo🙂.. přestala jsem si teda vlasy barvit a moc si je nefenuji ani nežehlím, jen občas když někam jdu a chci nějak vypadat, tak si to přežehlim ale dávám žehličku na míň stupňů😊.. jinak vitaminy žádné neberu brala jsem dobre vitaminy před těhu a ty teď nesmim, tak s tím počkám až po porodu a pak zase začnu🙂.. jinak jsem si koupila šampon na padání vlasu a kondicioner, šampon střídám s kopřivovým šamponem a jednou za čas si dělám masáž vlasové pokožky😊

jituli84
2. lis 2019

Jak píše paní výše, nefenuji, nežehlím, šampony střídám a popravdě ted se mi osvědčuje klasika březovej nebo kopřivovej 😀 vracím se tim do dětství, za nás se snad nic jineho nekupovalo

janablizka
2. lis 2019

Začala jsem brát Revalid,ale že by to mělo nějaký efekt zatím ne nevím jak se má dlouho brát.Často si fenuji vlasy což není dobré.

mamca27
autor
2. lis 2019

@janablizka i v těhotenství si brala Revalid

mamca27
autor
2. lis 2019

@veronikava jaké vitamíny si brala před tehu

veronikava
2. lis 2019

@mamca27 Tady tyhle a za mě úplně super, vlasy mi padaly dlouho a ve velkém množství.. pak mi známa doporučila tohle že to brala po porodu když ji padaly vlasy a úplně skvělý.. měla jsem po jednom balení samy podrustek na hlavně a i padání se o dost zlepšilo🙂

mamca27
autor
3. lis 2019

@veronikava ahoj teď jsem. Koukala kde bych koupila a všude mi píšou produkt už není zařazen, to je škoda tak sned se po novém roce objeví, až porodim určitě bych vyzkoušela ale. I tak děkuji za radu

veronikava
3. lis 2019

Ahoj, taky jsem se na to hned včera divala, ale psali že by měli byt ještě skladem takže určitě budou🙂)

petranaty
4. lis 2019

@mamca27 pokud je to opravdu akutní ,domluv se s lékařem , ten ti poví ,zda Můžeš jíst revalid ,nebo třeba něco jiného ,ale pokud nemáš vyloženě pleš ,zkus přírodní produkty ,třeba takový kořen lopuchu je hotový zázrak ,používá se jako oplachova kůra ...

marketanova
5. lis 2019

Osvědčilo se mi používat kopřivový šampon.

hanafaustyna
5. lis 2019

Mě taky padaly vlasy a zjistili mi sníženou funkci štítné žlázy

marketanova
7. lis 2019

Určitě bych doplnila vitamíny a použila například kopřivový šampon.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru