IUI během kojení (Clostilbegyt + Ovitrelle + progesteron). Lze je užívat?

Zodpovězené
22. pro 2021

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli je vůbec možné během kojení užívat léky, které se obyčejně dávají při IUI, čili nejprve Clostilbegyt, poté Ovitrelle a nakonec progesteron (např. Utrogestan).

Anebo tyto léky při kojení brát nelze?

Děkuji

Dobrý den,

všechny uvedené prostředky by neměly představovat žádný problém a nejsou kontraindikací kojení.
Pěkně je daná problematika zpracována na webu www.mamila.sk, doporučuji k pročtení.

Držím palce, aby se zadařilo.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová