Nastydlá prsa z klimatizace. Je to možné?

Zodpovězené
12. srp 2020

Dobrý den,

je možné, že mi nastydla prsa z klimatizace, resp. jedno z nich?

Cítím bolest v jednom prsu, v dolní polovině. O víkendu jsme jezdili autem a měli puštěnou klimatizaci. Celkově se cítím slabá i jsem měla zvýšenou teplotu. V prsu nemám žádnou hrudku ani nemám pocit, že by malá to prso málo vypila a hrozil by mi zánět.

Děkuji

Dobrý den,

Vámi popisované příznaky opravdu ukazují spíše k zánětu. Někdy zánět nemusí provázet horečka či zatvrdliny. Nicméně, každopádně vyčkejte cca 2-3 dny a pokud by se bolest nelepšila, kontaktujte lékaře.
Držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová