• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

9 dní po IUI jsem hrozně nastydlá, mám ještě šanci?

10. března 2016 
Ahoj holky jsem tady novaček ale nutně potřebuji popovidat. Jsem dnes 9 den po IUI a hrozně jsem nervozní že to zas nevyjde. Už se snažim 10 let o ditě, jsme oba zdraví, mam za sebou 1 IVF, 5KET 1 zamkle tehu, tet jsem podruhe na IUI. 5-6 den jsem mela pobolivaní podbřišku(píchaní),prsa sice bolí ale nic hrozneho, a nemam žadne jine přiznaky. beru utrogestan. mam testovat až za 3 tydní mam pocit že blazním. Ke všemu jsem tet hrozně nastydla 1 den jsem mela teplotu 38 pak už jen mirně zvyšenu kolem 37,2 rima produšky kašel. Mam strach že po takovem prubehu to nevyjde, ma nikdo z vas podobne zkušeností a byli jste tehu, potřebují aspon nijaky nazor a vim že jsem blazen. dik za odpovědí
19. kvě 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sice nejsem po IUI, ale snad Ti můžu trochu poradit:slight_smile: zadej si do svého profilu "snažíme se otěhotnět" a díky tomu se staneš členkou stejnojmené skupiny ve fotoblozích. Tam je spoustu snažilek v podobné situaci jako ty. Popřípadě si téma vyhledej ve fóru. Toto je jen otázka - každý tu může napsat jen jednou, tak si tu s nikým moc nepokecáš. Moc držím palce, aby jsi co nejdříve otěhotněla:slight_smile:
19. kvě 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, já byla po IUI také nervozní. A testovala jsem po 2 týdnech. Ducha jsem viděla na každém testu, a tak jsem jela pro jistotu ještě do nemocnice, kde jsem si zaplatila test z krve. A výsledek? Negativní. No a testy stále ukazovali //. Potvrzení těhu jsem měla v necelém 7tt. Chápu, že jsi nervózní, opravdu, ale pokud to jde, netestuj. Pak bys zbytečně mohla vysadit utrogestan, jako já a to je škoda. Viz. můj profil, asi někde na konci článku :slight_smile: Hezký den a držím palečky
19. kvě 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám rok po IUI, už 10. den jsem měla slušného ducha... příznaky jsem žádné neměla - jen mi bylo od 6DPO špatně od žaludku, akorát ten měsíc jsem neměla premenstruační syndrom, což mi bylo divný
19. kvě 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla na IUI 5x. příznaky jsem měla vždycky a vždycky to bylo negativní, je to psychikou a Utrogestanem.2x jsem byla na antibiotikách při IUI, ničemu to nevadí (mi bylo řečeno)
opravdu smysl má testovat až 14.den po IUI.

Vyšlo nám to až na pátý pokus a to jsem neměla příznaky žádné a test jsem si dělala jen z povinnosti , protože jsem vše vypustila z hlavy.
Můj názor je ten, že ničím to neovlivníš, vše je u tohoto "zákroku" na přírodě a správném načasování. Věř že já se ocitla v 5 ti různých situacích a nezáleželo to opravdu na ničem až poté na tom, že jsem vše vypustila z hlavy a neřešila to . přeji hodně štěstí
19. kvě 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky jsem tu též nová jsem dneska 8 den po iui a mam furt bolesti pod briskem bolí me furt žaludek nevím co to.muže byt mate někdo zkušenost
10. bře 2016 v 19:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek