Nastydlá zada. Máte zkušenost?

katanovobran
29. led 2020

Ahoj holky
Chtěla bych se zeptat,měla někdy některá z vás nastydla zada ? Já už asi týden bolesti v krizi,mirne bolesti ledvin,častější chození na wc to je naštěstí bezbolestne a bolest mi střílí až do nohou,je možné ze mám nastydla zada ? Nebo mate někdo podobnou zkušenost co by to mohlo byt ? Díky za odpověď hezky den všem

aselluska
29. led 2020

Šla bych k lékaři, obzvlášť pokud máš pocit, že to mohou být ledviny. Buď co nejvíce v teple, hodně pij a spíš teplý nápoje, teplá vana taky není na škodu.

hojda
29. led 2020

může to být i zánět močáku.

katanovobran
autor
29. led 2020

@hojda ten sem měla stokrát to poznám

te_reza
29. led 2020

Přesně takhle mě začali bolet záda, který mě pak boleli tři roky. Dojdi si k dr. Můžeš mít i cystu, z toho taky bolej záda

katanovobran
autor
29. led 2020

@te_reza já sem dva měsíce po laparoskopii prave kvůli cystam takže to je asi dost nepravděpodobný,i když mě furt zlobí volna tekutinu za vajecnikem která ne a ne zmizet

te_reza
29. led 2020

@katanovobran to se ti ale cysta může udělat znovu, u mě se nakonec zjistilo že mám srůsty, křečový žíly v celým břiše, endometriozu a totálně debilní postavení páteře, kvůli kterýmu to bolí nejvíc

katanovobran
autor
29. led 2020

@te_reza fakt,já byla teď u gynekolozky protože sem to po Te laparce a kyretazi nedostala delala mi sono a nic nerikala,tak ji to asi řeknu až tam příští týden půjdu na vyvolávací injekci kvůli Te M/S

martt
29. led 2020

@katanovobran Já jsem takhle měla rozjetý zánět močovych cest.

katanovobran
autor
29. led 2020

@martt ale mě nebolí ani nepali při močení,nemám ani takovou tu nutkavější potrebu každých 5 min na tolaletu

martt
29. led 2020

@katanovobran To ja jsem, také nemela. Jen bolest v krizi, která mi vystrelovala do nohou a bolest jako by na ledvinách. Skončila jsem i na pohotovosti, kde mi udělali vyšetření a zjistili zanet močových cest dali antibiotika a po nich to bylo dobrý

katanovobran
autor
29. led 2020

@martt no to je zajímaci

cilkat
29. led 2020

Když mě posledně podobě urputně bolely záda, konstatoval doktor zánět ledvin... Antibiotika, za pár dní dobrý. Z kultivace nic nevyšlo.

katanovobran
autor
29. led 2020

@cilkat no já se vzhledem k mým zákrokům tj.laparoksopie a dvojitá kyretaz bojím endometriozy a ze budu muset na laparku znovu 🙁

petulejan
30. led 2020

@aselluska teplou vanu na bolest zad určitě ne.

petulejan
30. led 2020

Já na to trpím dost a spíš mi pomáhá suché teplo a klid. Mám polštářek do elektriky. Nic víc. Ještě bych skusila fyzioterapeuta. Určitě ne teplou vanu. A kup si magnezium. Mě když to chytne,tak trpím dva týdny,než to odezní 🤦‍♀️

amazonkajanik
30. led 2020

@katanovobran ono to paradoxně může vypadat jako jedno a bude to druhé. Ale mě když po druhé a fest chytly ledviny, tak mě bolela jen jedna strana,ale šlo to přes kyčel až do kolene. Doktor mi macknul na bod u ledviny a já myslela,že ho zabiju. A do třetice jsem pak skončila v nemocnici s ledvinovou kolikou,ale to jsem sotva lezla

katanovobran
autor
30. led 2020

@amazonkajanik prave,je to strašně těžké říct co by to mohlo byt,protože je to jedno s druhým ale musim říct ze sem dneska spala přes noc s dekou na ledvinách a dneska se cítím a poznání lepší

amazonkajanik
30. led 2020

@katanovobran nejlépe to určí lékař. Ono totiž nastydnuti ledvin má různé fáze a příčiny. Když jsem měla ten druhý problém, bylo to nějak v ledvinove dreni,ci co a svezlo se to po té noze. Ale chodila jsem normálně do školy,měla léky (pak jsem se dozvěděla, že to byl pěkný driak za který by mi feťáci urvali ruce) kdežto ta kolika mě fakt dostala. 4dny ve špitále,první noc atb nitrozilne plus lidokain. Na utz na pohotovosti viditelný kámen,druhý den na CT už nebyl,ale s močí neodešel,páč jsem musela curat do odmerky. Hajzlík tam někde pořád je a občas mě to chytne a to už uplynulo 9let

wendyp
30. led 2020

Co jsou nastydlá záda? Záda snad nemohou nastsdnout vzdy musí být příčinou něco konkrétního nez jen "záda". Jinak ja sem takhle s bolestma byla skoro tyden doma jelikoz sem neměla problémy pri mocenia nakonec mi hrozilo selhání ledviny a mam stent v ledvině. Takze bych to nepodceňovala

kulisek_28
10. únor 2020

Určitě bych zašla k lékaři, nebo záda zabalila do teplé deky