Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Špinění mimo cyklus. Může to být PMS, nebo těhu?

lidija1234
11. led 2021

Ahoj holky, prosím o radu. Týden po PMS jsem začala špinit bylo to den po pohlavním styku, takže jsem si říkala že to bude možná tím. Každopádně mírně špiním už týden a přidalo se k tomu píchání v právem podbříšku a mírná bolest prsou. Máte někdo zkušenost? Může to být předmenstrulační syndrom týden po PMS ? Antikoncepci neberu už půl roku a ty boleti (křeče) mám skoro pravidelně týden po PMS. Hádám, že by to mohla být ovulace....ale během toho týdne i teď mě bolí a není příjemný pohlavní styk. Máte někdo podobnou zkušenost, mohla bych být těhu?

PS: doktorka má teď dovolenou, proto se obracím na rady tady jak mile to půjde tak se k ní objednám 🙂

atisak
11. led 2021

@lidija1234 PMS myslíš menstruaci? Pokud tě bolí i pohlavní styk, tak by to mohl být i zánět. Ale těžko říct takhle.

lidija1234
autor
11. led 2021

Ano, menstruaci. Mě to bolí jen v určité poloze jako by m narážel do vaječníků ale trvá to vždy jen v tom týdnu ale teď se do toho právě přidalo to špinění týden po menstruaci a píchání v podbříšku (křeče) jako při menstruaci. Tak právě vůbec nevím, když jsem brala antikoncepci tak jsem tohle vůbec neměla.

jasmina1992
11. led 2021

@lidija1234ahoj tenkrát jsem take tak špinila tyden po sve ms a bylo to těhu bohužel špatné udělej tt pro klid 🙂

lidija1234
autor
11. led 2021

@jasmina1992 a bude to poznat když ještě nevím jestli budu mít zpožděnou menstruaci měla bych to dostat až 17.1 🙂

jasmina1992
11. led 2021

@lidija1234 to nevim ale pro svuj klid udělej tt mě se vlastně stalo dvakrát že jsem špinila mimo cyklus tak jsem udělala tt a pozitivni ale v mém případě to jednou bylo mimoděložní a biochemické .Třeba máš špinění k ovu nevím nebo třeba uhnizďování máš nevím záleží na ovu atd....🙂 tak dej vědět

lidija1234
autor
11. led 2021

Dobře, moc děkuji za radu 🙂

radullah
11. led 2021

Já jsem takhle špinila dva dny. Hned další den mi vyšel slabě pozitivní těhotenský test, takže šlo o nidaci. Test vyšel pozitivní týden před očekávanou menstruací, ale mám dlouhou luteální fázy a celkově dlouhé cykly. Taky jsem si hlídala dost poctivě ovulaci (po dvou předcházejících potratech), takže jsem už tušila, že by se mohlo jednat právě o to.
Každopádně měla jsem i dřív opakující špinění po styku (bez těhotenství) a jelikož se takhle mohou projevovat i nežádoucíi změny na čípku, letěla jsem tehdy na gyndu na kontrolu, už jsem si jedním prekarcinomem prošla, tak jen pro svůj klid. U mě to nakonec nic nebylo, jen víc prokrvený čípek.

lidija1234
autor
11. led 2021

@radullah jenom se zeptám, test je lepší si dělat ráno že ?

makovice88
11. led 2021

Udelala bych test. Ja takhle spinila a trochu krvacela uprostred cyklu, myslela si, ze je to ovulace. A bylo to mimodelozni tehotenstvi (nechci desit, jen rikam zkusenost).

lidija1234
autor
11. led 2021

@makovice88 a mám počkat radši až zítra na ráno nebo mohu i odpoledne ?

makovice88
11. led 2021

@lidija1234 Udelala bych klidne odpoledne a pro jistotu i rano. Ja delala odpoledne a vysla mi dalnice, pak na digitalnim, ze jsem 3+. Ale nedopadlo to..

lidija1234
autor
11. led 2021

tak to mě je líto:( děkuji moc za radu

makovice88
11. led 2021

@lidija1234 To nic, vyslo to pak o neco pozdeji 😉
Drzim palec, at to dobre dopadne i u tebe 🍀

radullah
11. led 2021

@lidija1234 Když je to ještě před očekávanou ms, tak určitě vydržet do rána. 🙂

ema90
11. led 2021

@lidija1234 Ja jen k holkam doplnim, nepouzivej zkratku PMS pro menstruaci 😀 PMS je zkratka pro premenstruacni syndrom a diky tomu jsem se ve tvem dotazu trosku ztratila 😀
Menstruace ma zkratku jen MS.
Ona pak veta Tyden po PMS jsem zacala spinit je dost zavadejici 😀

lidija1234
autor
11. led 2021

@ema90 dobře,děkuji😄já prvé napsala MS a pak jsem se zarazila jestli to nemá být PMS 😄tak aspoň vím pro příště

katherinne18
13. led 2021

Holky mimo tema... 10.1. jsem to dostala.. normálně na termín... ale jenom jsem spinila.. takhle dva dny a pak konec... normálně mám menstruaci první dva dny silnou a hodně bolestivou... teď žádné bolesti, jenom špinění a bolí mě bradavky... dnes jsem si dělala rano test a negativní... je nějaká šance, ze i přes to, mohu byt tehu?

ema90
13. led 2021

@katherinne18 Test je negativni, krvaceni probehlo (byt slabe).
Za tyden bych zkusila jeden test, pokud by se mi zdalo, ze mam dalsi priznaky a jinak bych to dal neresila.