Špinění mimo cyklus. Může to být PMS, nebo těhu?

lidija1234
11. led 2021

Ahoj holky, prosím o radu. Týden po PMS jsem začala špinit bylo to den po pohlavním styku, takže jsem si říkala že to bude možná tím. Každopádně mírně špiním už týden a přidalo se k tomu píchání v právem podbříšku a mírná bolest prsou. Máte někdo zkušenost? Může to být předmenstrulační syndrom týden po PMS ? Antikoncepci neberu už půl roku a ty boleti (křeče) mám skoro pravidelně týden po PMS. Hádám, že by to mohla být ovulace....ale během toho týdne i teď mě bolí a není příjemný pohlavní styk. Máte někdo podobnou zkušenost, mohla bych být těhu?

PS: doktorka má teď dovolenou, proto se obracím na rady tady jak mile to půjde tak se k ní objednám 🙂

atisak
11. led 2021

@lidija1234 PMS myslíš menstruaci? Pokud tě bolí i pohlavní styk, tak by to mohl být i zánět. Ale těžko říct takhle.

lidija1234
autor
11. led 2021

Ano, menstruaci. Mě to bolí jen v určité poloze jako by m narážel do vaječníků ale trvá to vždy jen v tom týdnu ale teď se do toho právě přidalo to špinění týden po menstruaci a píchání v podbříšku (křeče) jako při menstruaci. Tak právě vůbec nevím, když jsem brala antikoncepci tak jsem tohle vůbec neměla.

jasmina1992
11. led 2021

@lidija1234ahoj tenkrát jsem take tak špinila tyden po sve ms a bylo to těhu bohužel špatné udělej tt pro klid 🙂

lidija1234
autor
11. led 2021

@jasmina1992 a bude to poznat když ještě nevím jestli budu mít zpožděnou menstruaci měla bych to dostat až 17.1 🙂

jasmina1992
11. led 2021

@lidija1234 to nevim ale pro svuj klid udělej tt mě se vlastně stalo dvakrát že jsem špinila mimo cyklus tak jsem udělala tt a pozitivni ale v mém případě to jednou bylo mimoděložní a biochemické .Třeba máš špinění k ovu nevím nebo třeba uhnizďování máš nevím záleží na ovu atd....🙂 tak dej vědět

lidija1234
autor
11. led 2021

Dobře, moc děkuji za radu 🙂

radullah
11. led 2021

Já jsem takhle špinila dva dny. Hned další den mi vyšel slabě pozitivní těhotenský test, takže šlo o nidaci. Test vyšel pozitivní týden před očekávanou menstruací, ale mám dlouhou luteální fázy a celkově dlouhé cykly. Taky jsem si hlídala dost poctivě ovulaci (po dvou předcházejících potratech), takže jsem už tušila, že by se mohlo jednat právě o to.
Každopádně měla jsem i dřív opakující špinění po styku (bez těhotenství) a jelikož se takhle mohou projevovat i nežádoucíi změny na čípku, letěla jsem tehdy na gyndu na kontrolu, už jsem si jedním prekarcinomem prošla, tak jen pro svůj klid. U mě to nakonec nic nebylo, jen víc prokrvený čípek.

lidija1234
autor
11. led 2021

@radullah jenom se zeptám, test je lepší si dělat ráno že ?

makovice88
11. led 2021

Udelala bych test. Ja takhle spinila a trochu krvacela uprostred cyklu, myslela si, ze je to ovulace. A bylo to mimodelozni tehotenstvi (nechci desit, jen rikam zkusenost).

lidija1234
autor
11. led 2021

@makovice88 a mám počkat radši až zítra na ráno nebo mohu i odpoledne ?

makovice88
11. led 2021

@lidija1234 Udelala bych klidne odpoledne a pro jistotu i rano. Ja delala odpoledne a vysla mi dalnice, pak na digitalnim, ze jsem 3+. Ale nedopadlo to..

lidija1234
autor
11. led 2021

tak to mě je líto:( děkuji moc za radu

makovice88
11. led 2021

@lidija1234 To nic, vyslo to pak o neco pozdeji 😉
Drzim palec, at to dobre dopadne i u tebe 🍀

radullah
11. led 2021

@lidija1234 Když je to ještě před očekávanou ms, tak určitě vydržet do rána. 🙂

ema90
11. led 2021

@lidija1234 Ja jen k holkam doplnim, nepouzivej zkratku PMS pro menstruaci 😀 PMS je zkratka pro premenstruacni syndrom a diky tomu jsem se ve tvem dotazu trosku ztratila 😀
Menstruace ma zkratku jen MS.
Ona pak veta Tyden po PMS jsem zacala spinit je dost zavadejici 😀

lidija1234
autor
11. led 2021

@ema90 dobře,děkuji😄já prvé napsala MS a pak jsem se zarazila jestli to nemá být PMS 😄tak aspoň vím pro příště

katherinne18
13. led 2021

Holky mimo tema... 10.1. jsem to dostala.. normálně na termín... ale jenom jsem spinila.. takhle dva dny a pak konec... normálně mám menstruaci první dva dny silnou a hodně bolestivou... teď žádné bolesti, jenom špinění a bolí mě bradavky... dnes jsem si dělala rano test a negativní... je nějaká šance, ze i přes to, mohu byt tehu?

ema90
13. led 2021

@katherinne18 Test je negativni, krvaceni probehlo (byt slabe).
Za tyden bych zkusila jeden test, pokud by se mi zdalo, ze mam dalsi priznaky a jinak bych to dal neresila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru