Pohlaví. Holčičku už nejspíš můžeme vyloučit, že ano?

Zodpovězené
6. dub 2022

Dobrý den,

podle další kontroly na 1. screeningu se jedná podle paní doktorky na 99 % o chlapečka, i když to vypadalo na předchozí kontrole na holčičku, viz první dotaz 🙂 https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna...

Holčičku už nejspíš můžeme vyloučit, že ano? 🙂

Děkuji

Dobrý den,

jak už jsem několikrát psal, z jednoho snímku se velmi obtížně posuzuje a snímek, co přikládáte, není úplně optimální, nic nenahradí live vyšetření. Nicméně, asi bych se stejně stále držel toho, co jsem psal minule. 🙂

A stále také platí - před nákupy vyčkejte na potvrzení v II. trimestru. 😉

Přeji Vám hezký den,

MUDr. Martin Hynek

gynekolog-porodník, klinický genetik
www.gynfem.cz
www.cfm.gynpor.cz