Zjišťování pohlaví podle screeningu

barboraat
11. říj 2016

Ahoj holky,
minulý týden jsme byli u paní doktorky a ta nám řekla, že jedno z miminek je holčička a druhé že je chlapeček, tak jsme byli nadšeni, jenže dnes na screeningu ve 20 tydnu těhotenství mi pan doktor řekl, že to jsou dvě holčičky. Je možné, že se pinďa schoval? kamarádka říkala, že podle těch papírů co mám z dnešního screeningu najdu nějakou hodnotu podle které se dá rozeznat pohlaví, neví o tom prosím někdo? Pořád doufám, že se pan doktor spletl a nebudu muset zklamat přítele, že fotbalista tam není 😀 Děkuji za odpovědi 🙂

adelinkkaa
11. říj 2016

Urcite podle zadnych hodnot se neda poznat pohlavi ditete...🙂 verila bych lekari🙂

terry1512
11. říj 2016

Podle hodnot určitě nepoznáš pohlaví dětí. A i když to to řekne 100 doktorů tak jistota je až při porodu. Kamarádce tvrdily celou dobu páreček s vykoukli 2 kluci. A proč by byl přítel zklamaný? Důležité je že jsou děti zdravé,a navíc přece měl by doma 2 malé princezny. 😉

barboraat
autor
11. říj 2016

Když říkal, že bude super kupovat autíčko a panenku, ale jak píše terry1512 jistota je až u porodu 🙂

terry1512
11. říj 2016

@barboraat tak to ho můžeš uklidnit. Já mám doma vysněnou holčičku a kupujeme stejně autíčka místo panenek. V hračkářství neomylně zamíří přímo do klučičího oddělení. Poslední úlovek je sanitka,a nejraději je s tatínkem v dílně se šroubovákem v ruce. 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru