6 dní zpoždění, bolest v podbřišku, test negativní. Kolikátý den by se mohlo na testu něco ukázat?

Zodpovězené
25. kvě 2021

Ahoj,

chtěla bych se zeptat. Jedno dítě doma už mám, ale teď jsme čekali druhé a bohužel jsme oto přišli, zamlklý potrat.
Po vyčištění dělohy jsem nedostala dva měsíce menstruaci a třetí měsíc už ano. Teď mám zase 6 dní zpoždění, sem tam pobolívání podbřišku a včera mě zabolela levá bradavka a práva jen trošičku, byla to jen chvilka. Vcera jsem si také dělala test a bohužel negativní. Jsem z toho trošku ve stresu, zda se to podařilo nebo ne.

Za jak dlouho si mám udělat další test?

Je to už 31 dní od poslední menstruace. Kolikátý den zpoždění by se mohlo něco ukázat na testu?

Děkuji

Dobrý den,

aby byl odstup od prvního testu dostatečný, stačí test zopakovat za 5-7 dní.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz