Zpožděná MS, test negativní, bolest podbřišku

evulle25
30. pro 2017

Ahoj holky mám zpoždění menstruace 4den TT jsem si včera dělala a je negativní. V podbřišku mě pobolivá jako bych to mela dostat prsa jsem měla nateklé a mám bílí výtok. Tak já nevím..... Co si myslíte? 🙂

snahnah
30. pro 2017

@evulle25 Zkoušela jsi i jiný testík? Já to takhle měla a další dny jen duch, kterého jsem snad vytlačila očima. Po dvou týdnech zpoždění hcg v krvi 25 a druhý den přišlo krvácení. Prý zárodek, co se přestal vyvíjet. Kamarádka od kolegyně zas ale prý měla testy negativní a těhotná byla 🙂 potvrdili až z krve. Zkoušej znovu testovat a když tak ať ti naberou krev.

mis_el
30. pro 2017

@evulle25 já začala mít test pozitivní asi až po 10-14 dnech...ale měla jsem dost pravidelné cykly takže když už jsem měla 5 dní zpoždění tak jsem doufala že jsem v tom a byla 🙂 jinak jsem měla lehké špinění, ale to už sem myslím měla pozitivní test

lucka215
30. pro 2017

Ahoj, já jsem to měla tak, že ještě než jsem to měla dostat asi 5 dní před, jsem měla zvláštní bolení v podbřišku, obyčejně to tak nemám, takže jsem samozřejmě nemohla vydržet i když se říká, že by se měl test udělat až po zpoždění. Měla jsem velmi slaboučkou druhou čárku. Pak jsem to samozřejmě nedoslala, ale zkusila jsem ještě další a měla jsem slabou celkem dlouho. Co jsem to tak počítala, tak mi to test ukázal asi 11 dní po početí. Ale myslím, že je to individuální. Ještě bych to být tebou zkusila třeba za pár dní a třeba jinou značku testu.

xenie131
30. pro 2017

já si test dělala den před příchodem MS a nic, MS ale nepřišla a tak sem si po 3 dnech zpoždění udělala test a byl tam slabý duch. Cca 6 dní meškání už ta čárečka byla zřetelnější. Takže bych ještě vydržela. Držím pěsti

iv_ka12
30. pro 2017

Cauky,ja mela pozotivni test 4.den zpozdeni,ale to jen slabou carku.. jinak jsem mela bily vytok,to jsem nikdy nemivala. Jinak prsa me tacly bolem az 9.tt a bricho me pobolivalo porad...

evulle25
autor
30. pro 2017

Tak holky dnes jsem zacla trosku krvacet ale malinko svetle červeně no uvidíme zda se to rozjede nebo je to jen špinění.jinak moc díky za příspěvky🙂

haniik12
30. pro 2017

Ahoj s Přítelem se snažíme o miminko posledni pohl.styk. Jsme měli 25.12 a včera me hrozné bolelo břicho a prsa (bradavky) nevíte co by to mohlo být je mi jasné ze po tak krátké době nelze poznat těhotenství děkuji za odpoved

drakenn
30. pro 2017

Přecpala ses salátem...

andreasustrova
30. pro 2017

@drakenn 😀

codal
2. únor 2018

Ahoj holky, jsem pravděpodobně v 5. nebo 6.tydnu... na dnešek jsem skoro nespala (poslední dny spím špatně, i 16 měsíční dcerka se teď hodně budí), v zaludku mam těžko ,ráno mi taky nebylo dobre, myslela jsem si,že je to z hladu,ale první sousto mě hned nakoplo (nakonec jsem nezvracela),celý den se citim hodně slabá,chvílemi až zimnice, pořád mám těžký žaludek,jíst se snažím,ale občas mě to pěkně nakopává. Nejsem si jistá, jestli to není spíš příznak nějaké žaludeční virózy,ta zimnice mě mate. Nemůže případná viróza miminku ublížit? Nebo může být i zimnice těhotenský příznak?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru