Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

12 dní zpožděná menstruace a test negativní. Co myslíte?

Opožděná menstruaceTěhotenský testVaginální výtok
misulkajirik
17. říj 2019

Dobrý den chtěla bych se zeptat 12 den mám zpožděnou menstruaci mám žlutobílý výtok a testy vycházely negativní ale dnes ráno jsem si dělala test a přijde mi ze tam je duch

balogis
17. říj 2019

@misulkajirik máš fotku testu?

misulkajirik
autor
17. říj 2019
rickym
17. říj 2019

@misulkajirik zkus za 2 dny a budeš mít jasno😉

balogis
17. říj 2019

@misulkajirik hm něco vidím ale teda tento test vůbec neznám, čárka má být tak daleko od té kontrolní? Vím že to tak má Pepino

misulkajirik
autor
17. říj 2019

@balogis prave ze máma 12 dni zpoždění s ms a dělala sem před 3 dnama test a nic jen jedna čárka a jinak nic dnes ráno jsem dělala tento a vypadá to ze je tam druhá ale slabá duch

petula.bir
17. říj 2019

Já bych řekla, že něco tam je 🙂 udělej test za 2.dny a uvidíš 🙂 musela jsi tedy otěhotnět v době kdy měla přijít ms 🙂

misulkajirik
autor
17. říj 2019

@petula.bir prave je mi dost divny te před třemi dny test byl úplně čistý a jen s jednou čárkou a teď tohle tak nevím každopádně sem to 12 den nedostala a mám pouze výtok a nic víc

petula.bir
17. říj 2019

@misulkajirik
Já myslím, že budeš těhotná 🥰

katka_nedo
17. říj 2019

Pokud mas nepravidelne cykly,tak je to jasne.Ja u syna otehotnela v dobe,kdy mela byt ms.Cykly byly v rozmezi 30-40dni.

misulkajirik
autor
17. říj 2019

@katka_nedo prave ze pravidelnou nemám nejdřív sem měla k poslednímu v měsíci pak se to souplo na prvního v měsíci a pak na pátého atd od doby co se narodily děti nemám pravidelnou

misulkajirik
autor
17. říj 2019

@katka_nedo prave ze pravidelnou nemám nejdřív sem měla k poslednímu v měsíci pak se to souplo na prvního v měsíci a pak na pátého atd od doby co se narodily děti nemám pravidelnou

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru