Antikoncepční injekce. Vymizení krvácení již po první injekci?

Zodpovězené
24. lis 2020

Dobrý večer,

v říjnu mi byla podána první injekce Depo Provery. Následující měsíc mi měla menzes přijít kolem 13. listopadu, ale nepřisla.

Je možné, aby k vymizení krvácení došlo hned po první injekci?

Antikoncepce mi byla doporučena kvůli opakujícím se polypům v děloze. Je mi 47 let.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

možné to je, menstruační krvácení po Depo Proveře není úplně předvídatelné.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz