Bouličky. Mohlo by to být něco akutního?

Zodpovězené
25. bře 2020

Dobrý den,

asi dva dny mám takový slabší zánět, trochu mě to pálí kolem poševního vchodu. Mažu Fungicidinem. To úplně není ten hlavní důvod proč píšu. Ale, když jsem se včera večer mazala, nahmatala jsem na začátku poševního vchodu asi tři malé bouličky, nebolí, jsou pohyblivé.

Mohlo by to být něco akutního?

Můj gynekolog má dovolenou, musela bych na pohotovost do nemocnice.

Děkuji

Dobrý den,

nedojde-li po vyléčení zánětu k vymizení "bouliček" doporučuji návštěvu lékaře.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz