Bulka v pochvě. Co by to mohlo být?

Zodpovězené
9. čer 2021

Dobrý den,

nahmatala jsem si něco jako bulku v pochvě při zavádění lactobacilů. Je to ve velikosti hrášku. V pátek jsem byla ale na gynekologii a lékařka nic neříkala. Nahmatala jsem si to v pátek večer, takže jsem ji o tom ani říct nemohla, ale asi to tam už nejspíš muselo být při kontrole. Nachází se to tak půl cm uvnitř.

Co by to mohlo být?

Děkuji

Dobrý den,

bez vyšetření není možné na Váš dotaz odpovědět. Doporučuji konzultovat
se svým gynekologem a na nález ho vyloženě dopředu upozornit.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz