Kulička v pochvě 6 týdnů po porodu

sonickan
24. kvě 2017

Ahoj chtěla bych se zeptat. Jsem 6 týdnů po porodu, když jsem byla 3 týdny po, tak mě to uvnitř svědilo jakoby jsem měla kvasinkovou infekci. Koupila jsem si na to mast a mazala, svědění pak přešlo. Včera jsem našla odvahu podívat se dolů zrcátkem a když roztáhnu víc nohy od sebe tak uvnitř pochvy ale ne úplně zase uvnitř, jakoby za tím vchodem do pochvy mám takovou větší kuličku . Jde pohledem normálně vidět. A uvnitř pochvy když si tam dám prst, to mám takové zvláštní, nevím jak to ani popsat. Před porodem tam byla jakoby rovná dlouhá cestička a teď tam jak kdyby nějaké zatáčky 😀 fakt nevím jak to vysvětlit.. k tomu mám bílý výtok ale nic mě nebolí ani nesvědí. V pátek jdu k dr na kontrolu po 6ti nedělí ale zajímá mě jestli jste to taky některá tak měla nebo máte? Díky

annasmyckova
24. kvě 2017

můžou to být zbytky panenské blány, zjizvení po porodu...cokoliv, víc by ti asi řekl gynekolog

kimh
25. kvě 2017

Take jsem měla a i očistky hodně zapachaly, tak jsem jela 5 týdnů po porodu do porodnice a vyndali mi to, byli to zbytky nějakých tkani a tak 🙂

spackatka
25. kvě 2017

Asi sem mela neco podobneho. Je to spis u mocove trubice? Dost me to teda bolelo a i krvacelo. Rikali mi ze tim jak sla mala ven tak mi kuzicku shrnula treba jako kdyz si prevratis ponozky pri vyzouvani. Mela sem naplanovany i termin zakroku nakonec se to samo strovnalo

demetritis
25. kvě 2017

ahoj pokud je tvrda bude to cysta mela sem po prvním porodu 4. jednu ve velikosti hrachu 2 menší a 1 jak fazoli tu my musel gynekolog odpustit stale se zvečovala , obvilke se udelají v okolí šití a drobných trhlinek když melo mimi vetší hlavu

beanov
16. pro 2017

@kimh ahoj, chtěla jsem se zeptat, bolelo to odstranění? Nebo jak to vlastně odstraňovali?

kimh
16. pro 2017

@beanov ahoj nebolelo, vzali pinzetu a vytahli to, jak kdyz si vyndavas tampon 🙂

beanov
16. pro 2017

@kimh super, diky! Skocim tam mezi svatky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru