Častý výtok. Jak se ho zbavit?

Zodpovězené
7. črc 2021

Dobrý den,

už jsem opravdu zoufalá a nevím si rady - mám problém s výtokem. Asi před měsícem mi z pochvy vytékal výtok, na vložce je takový hnědožlutý a poprvé zapáchal... Byla jsem na gyndě a prý to mám z tampónu, co používám při ms. Tak mi napsal tabletky, co se zavádí, ale po 6 dnech se to vrátilo. Tak mi dr. řekl, že počkáme na ms, že by se to mělo vyčistit, ale bohužel. Po ms jsem to měla stále znovu, tak jsem se objednala, dal mi další jiné tabletky, co se zavádí, k tomu tabletky do pusy a pila jsem kefír. Vše jsem brala pravidelně, tak se to asi za 4 dny zlepšilo, ale opět jsem měla na kalhotkách čirý výtok až bílý tvarohovitý. Dnes mám na vložce opět hnědožlutý. Měla jsem hodně výtoku.

Prosím o radu, jak se toho zbavit. Musím nosit intimku, jinak bez ní to nejde, když mám pořád mokré kalhotky.. :(

Ještě bych dodala, že výtěry mi dr. dělal, kvasinky nemám ani žádný zánět. Budu ráda za každou radu.

Předem moc děkuji.

Dobrý den,

bohužel Váš problém nelze řešit po internetu, je potřeba se domluvit se svým lékařem.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz