Vodnatý výtok nebo plodová voda. Máte zkušenost?

emamir
21. čer 2020

Ahoj holky, právě jsem 15+6 tt, včera mě potrápil vodnatý výtok, intimky nepoužívám, no a měla jsem dost mokré kalhotky. Vytok byl čirý, bez zápachu, skutečně jak voda 🤷🏼‍♀️. Neteklo to celý den, pouze sem tam jsem cítila, že je dole mokro. Říkala jsem si, že pokud to dnes bude stejné, zajedu na pohotovost (na kontrole jsem byla tento týden, doktora má celý příští týden volno). Zatím to ale "neteče" a vypadá to, že je všechno v pořádku. Tak nevím, zda plašit. Máte některá zkušenost? 😊

zuzita15
21. čer 2020

@emamir ja mela dole vlhko cele prvni tehu. Rodila jsem teda 34tt, ale kdyz se me na rizikovym ptali, jestli ze me netece voda (plodova), tak kdyz jsem rekla, ze ze me tece cele tehu, tak rikali, ze v poradku. Ted jsem 17tt a zase ze me voda tece, takze to beru jako normalni stav. Rikam si, ze kdyby mi od 4.mesice tekla plodovka, ze by se to asi nejak negativne projevilo (driv nez ve 34tt) 😂

leniczka23
21. čer 2020

@emamir bude to na 90 procent výtok..tenhle vodnatý má převážná většina těhotných. Pokud nemáš jinak žádné problémy byla bych v klidu a zmínila se nám příští kontrole😊

jjasmina
21. čer 2020

Vodnaty výtok jsem měla celé těhotenství, takže intimky až do porodu, plodovku byste poznala asi, když mi odcházela plodovka, měla jsem dvě vložky a stejně mokrý kalhoty.

luska__
13. črc 2020

@emamir ahoj! Přesně mě to trápí cele těhotenství. Jsem dnes 33+0
Na kontrolách je vše v pořádku a jsou to prý hormony. Ale je to proste smršť “vodoveho vytoku” třeba rano, než dojdou na wc, tak to mám snad u kolen. Spím naha.
Takže furt měnit povlečení . U 1. Syna jsem to měla taky. Strašně mě to obtěžuje . Intimky jsou ještě horší, radši se umyju a vymenim pradlo.

denisahlavicova
6. zář 2020

Že mě teklo celé tehu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru