Duphaston. Kolik dnů čekat, zda se menstruace dostaví, než začnu řešit se svou Dr.?

Zodpovězené
10. říj 2023

Dobrý den,

již 3 měsíc beru Duphaston na úpravu cyklu - měla jsem dlouhý cyklus. Moje Dr. mi napsala Duphaston od 20. dc do 27. dc. První dva měsíce mi přišla menstruace do 3 dnů po vysazení. Tentokrát už mám Duphaston vysazen týden a menstruace stále nikde, TT negativní.

Kolik + - dnů čekat, zda se menstruace dostaví, než začnu řešit se svou Dr.?

Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nepřijde-li menstruace do 2 týdnů od vysazení, tak je vhodné již řešit se svým lékařem.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz