HCG přes 1400 a na ultrazvuku není nic vidět. Je to špatné?

Zodpovězené
15. srp 2020

Dobrý den,

prosím o radu a názor. Byla jsem na kontrole, na utz ještě nic nebylo, pak mi pan doktor volal, že mám vysoké hCG 1400 a že už by něco bylo vidět. Mám jít zítra do nemocnice na kontrolu, prý to musí zkontrolovat, jestli to není mimoděložní. Nezdá se mu to :(

Je to hCG hodně blbé?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

při hladině HCG 1000 - 1500 IU/l by již těhotenství mělo být vidět v děloze.
Postup Vašeho lékaře je tedy zcela v pořádku a kontrola je opravdu nutná.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz