Hcg 1400 a na ultrazvuku ještě není nic vidět. Je to mimoděložní?

monika3456
14. srp 2020

Holky, doktor mi volal, ať se za nim zastavim zitra do nemocnice, mám prý vysoké hcg 1400 a zatím na utz nešlo nic vidět. Je to mimoděložní?

klokanka31
14. srp 2020

@monika3456 A máš nějaké problémy (špinění, bolesti, atd?)

monika3456
autor
14. srp 2020

@klokanka31 zatím nee, jen někdy mě bolí jako při měsíčkách a záda.

jjasmina
14. srp 2020

Já měla hcg kolem 1000 asi při třech dnech zpoždění, takže mi bylo jasný, že na ultrazvuk bude brzy treba

klokanka31
14. srp 2020

@monika3456 Tak to buď v klidu, já měla velký bolesti jako při ms, i děsnou bolest v kříži, no a bylo to v pořádku ☺ mám z toho 3 měsíční princeznu. V prvním těhotenství jsem bolesti neměla, jediný problém tmavě hnědé špinění. A to bylo mimoděložní 😢

adenka84
14. srp 2020

@monika3456 bud v klidu.. neházej flintu do žita.. chce si tě jen ohlídat.. až tak vysoké mi nepřijde na to, aby to bylo mimoděložní. Já mimoděložní měla a HCG 39 DC jsem měla 9980 .. Hlavně se nenervuj. Pokud by jsi, ale měla bolesti co by byli jen na jedné straně a zvyšovali se, tak si určitě na pohotovost zajeď. Neodkládej to jako já...
Hodně štěstí přeji

andrasce
14. srp 2020

Snaž se být v klidu, mě doktorka říkala, že dříve jak při HCG 1500, není na ultrazvuku nic vidět, takže uvidíš zítra, HCG by mělo být vyšší tím pádem, by mělo.byt i něco vidět,✊👍

monika3456
autor
15. srp 2020

@klokanka31
@jjasmina
@klokanka31
@adenka84
@andrasce Holky, dopadlo to dobře, mimoděložní dnes vyloučeno 👍🥂❤

kate013
15. srp 2020

Já měla hCG 3300 a byla nějaká malá něco jako dutinka, byla jsem kvůli tomu 3dny v nemocnici s tím, ze pro 2 Dr jasný mimoděložní, naštěstí primář mě pustil domu, dneska jsem v 10tt a miminko se má čile k světu ❤️ nejdřív to vypadalo,že je o týden menší a podle poslední ko jen o dva dny,což je úplně nic😀 vše bude urco v pořádku 🙏✊❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru