Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

MS při mimoděložním. Co bylo na UTZ?

misak48
20. pro 2020

Prosím, kdo máte zkušenost s menstruací a následným pozitivním těhotenským testem, že kterého se nakonec vyklubalo mimoděložní těhotenství - jak vypadal po té menstruaci UTZ? Měla jsem MS minulý víkend, v klasické síle jako vždy (ale mívám běžně dost slabou). V pátek jsem objevila pozitivni tt. Doktor mě vzal radši hned ten den a na UTZ viděl vysokou sliznici, jaká bývá v těhotenství. Vzal mi krev na HCG, v pondělí jdu znovu a v úterý na další UTZ. Prý uvidíme, co se z toho vyklube. To čekání je ale dlouhé, tak bych ráda slyšela zkušenosti ostatních, co si něčím takovým prošli 🙂

mamikry
20. pro 2020

@misak48 U druheho prcka jsem mela ms, za 14 dni nevolnosti a pozitivni test. Na UZ jsem sla az v osmem tydnu a bylo z toho zdrave miminko. Takze nemusi byt nutne mimodelozni.

jasmina1992
20. pro 2020

@misak48 U mě se stalo dvakrát že jsem měla pozitivní tt po ms .Po prvé to bylo mimomoděložní a po druhé biochemické i vysoka sliznice .Přeji ať to není váš případ držím palce

misak48
autor
20. pro 2020

@mamikry díky 🙂 takové zkušenosti se čtou krásně. Já právě potřebuju mít těhotenství potvrzené co nejdřív kvůli lékům, takže jsem tam volala hned a doktor mě chtěl vidět....
@jasmina1992 upřímně kdyby to bylo "jen" biochemické, tak to je po prosperujícím těhotenství ta druhá nejlepší možnost snad... Můžu se zeptat kdy a jak se přišlo na to mimoděložní?

jasmina1992
21. pro 2020

@misak48 malé hodnoty hcg a nikde nic v děloze pak nasledná revize dělohy vlastně se vyčitila děloha a čekalo se na hodnoty hcg to dál rostlo v děloze to být némohlo už tak bylo jasné že jinde nakonec ve vejcovodu.Kolik máte hcg?

mamikry
21. pro 2020

@misak48 Drzim palce, at to dopadne jako u nas. Ja jsem sla takhle pozde, protoze jsem o nejakem mimodeloznim ani nevedela, ted uz bych mazala driv. 😉

misak48
autor
21. pro 2020

@jasmina1992 to právě nevím, dnes jdu na druhý odběr a výsledky budu mít oba až zítra u doktora. Ale dnes už se cítím výrazně optimističtěji 🙂 aby to čekání líp uteklo, tak jsem zkoušela aspoň doma testy. A zatímco mi včera přišlo, že od pátku do neděle moc nezesilil, tak dnešní je oproti sobotnímu výrazně silnější 🙂

misak48
autor
22. pro 2020

@jasmina1992
@mamikry tak u nás to vypadá na vánoční zázrak 🍀 HCG roste jak má a dnes byla na UTZ vidět dutinka odpovídající pátému týdnu 😍

mamikry
22. pro 2020

@misak48 To je skvela zprava. Moc gratuluji a drzim palce, at malinke roste a je tam, kde ma byt. 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli