Medrol. Nebude mít negativní vliv na miminko?

Zodpovězené
19. zář 2020

Dobrý den,

chtěla bych vědět Váš názor. Mám užívat Medrol do 15.tt (12 mg) na udržení těhotenství kvůli imunitě, ale pravděpodobně ho budu muset užívat do konce těhotenství, protože mi vyskočily během těhotenství na hematologii i hraniční antifosfolipidové protilátky. Píchám si i Fraxiparin během celého těhotenství.

Nebude mít negativní vliv Medrol na miminko?

Doufám, že ne. 😪

Děkuji.

Dobrý den,

použití preparátu Medrol v průběhu těhotenství při antifosfolipidovém syndromu
je součástí postupu, který má naopak zabránit poškození těhotenství.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz