Medrol, měly jste negativní vedlejší účinky?

evikos
14. bře 2018

Ahoj holky, prosím o uklidnění od vás, které jste užívaly Medrol, že jste neměly nějaké velké negativní vedlejší účinky,nechytly každý bacil,co kolem vás proletěl, že jste to prostě přežily bez újmy a pomohlo vám to k miminku. Moc děkuji.

efijil
14. bře 2018

Mám od ledna sice prednison, ale každý bacil chytám solidně. Nikdy jsem nebyla tak nemocná, jako letos - začalo to zánětem moč. cest, chřipkou a nyní akutní bronchitidou. Doufám, že mám vyčerpáno. Začátkem dubna nám končí "tříměsíční" kůra kondostyku, tak doufám, že se zadaří přirozeně a 3,5leté trápení skončí a pak nastanou jenom samá pozitiva a radosti. Mám protilátky proti zona pellucida. Proč ty bereš medrol?

evikos
autor
14. bře 2018

@efijil Ahoj, tak to jsi mě nepotěšila...☹. Já mám čerstvě zjištěný zvýšený protilátky proti trofoblastu, takže vlastně proti embryu....Bojím se té imuloléčby ☹, ale nic jiného mně asi nezbývá,než do toho jít....

efijil
14. bře 2018

@evikos Ahojky, já ty obavy mám taky, ale říkám si, že mi to musí pomoci. Konečně "objevili", kde je zakopaný pes a spoléhám na to, že to prostě pomůže ;) Vydržela jsem už poměrně dost věcí... Drž se, hodně štěstí!!!!!

evikos
autor
14. bře 2018

@efijil Děkuji moc. Taky Tě přeji hodně štěstí...Je to boj ☹

teasapple
14. bře 2018

@evikos jsem po léčbě medrolem, brala jsem od května 2017 do nedávná. Teď už jsem díky léčbě těhotná v 22 TT. Za celou dobu jsem neměla ani rýmu. Žádné vedlejší účinky, brala jsem jen 4 mg.

fiedlermonika
14. bře 2018

ja brala prednison a nemocna porad, nakonez az zapal plic, a dva tydny v nemocnici, nikdy sem nerpela na nejake zanety, nebo tak po prednisonu sem trpela a i dlouho potom imunodeficitem, a jeste to podle me neni uplne ok, no zalezi na davce a proc to uzivas, nekomu to pomuze u me spis naopak, ale kvuli mimcu sem byla ochotna udelat cokoliv budu drzet palce at ses bez vedlejsich ucinku a dockas se brzy mimca

evikos
autor
14. bře 2018

@teasapple Ahoj,moc děkuji. Já mám napsáno první 2 týdny 16 mg, pak dávku snižovat......

evikos
autor
14. bře 2018

@fiedlermonika A povedlo se alespon miminko? Mám to brát na zvýšené protilátky proti trofoblastu....

fiedlermonika
14. bře 2018

@evikos no otehotnela jsem ale pak samovolny potrat, a kdyz sem prednison nebrala tak se taky podarilo otehotnet, ale taky se neudrzelo takze, tezko soudit jestli to pomohlo,,,,,

wendissek
14. bře 2018

@evikos brala sem ho do 20 TT dělám ve zdravotnictví a vše se mi vyhlo

evikos
autor
14. bře 2018

@fiedlermonika To mně moc mrzí.....Tak zkoušíte ještě dál?

evikos
autor
14. bře 2018

@wendissek Moc děkuji, to ráda čtu.

wendissek
14. bře 2018

Mala se ma narodit do 3 týdnů a ze začátku sem mela 8 mg a pote 4mg pak už jen 2mg jediny co hold sem po něm dost pribrala

japerinka7
14. bře 2018

Brala jsem od února do září Prednison, pracovala na zubním a nebyla jsem nemocná ani jednou!😉

evikos
autor
14. bře 2018

@wendissek Přeji,ať je vše v pořádku a malá se má čile k světu.

evikos
autor
14. bře 2018

@japerinka7 Moc děkuji. Dodává mně odvahu, číst pozitivní zprávy.

fiedlermonika
14. bře 2018

@evikos jj uz 4IVF a ted cekam na druhy Ket z 4ivf

evikos
autor
14. bře 2018

@fiedlermonika Držím moc pěsti...a už tedy Prednison neužíváš?

fiedlermonika
14. bře 2018

@evikos ne neberu mam ted opacny problem a to ten imunodeficit

priefi
15. bře 2018

@evikos moje babicka medrol brala dlouha leta a byla vuci bacilum docela odolna

nita1984
15. bře 2018

Beru cca 6 týdnů 8mg, přibrala jsem pár kilo a nemůžu se zbavit kasle. Ale snad to k miminku pomůže, teď ještě řešíme manžela a pak hurá na 2. IVF

evikos
autor
15. bře 2018

@priefi Moc děkuji, to ráda čtu.

evikos
autor
15. bře 2018

@nita1984 Děkuji, ony ty bacily letos řádí všude a moc, tak možná by jsi kašlala i bez Medrolu.....Je to boj,no....

luuucatko
18. srp 2018

Holky, mela jste nektera vedlejší ucinek bolest prsou? Jsem 6dpo a od vcerejska šíleně boli.. Medrol beru asi tri týdny.