Kdy od doby braní antidepresiv mohu otěhotnět?

markyt777
6. dub 2012

Dobrý den potřebovala bych moc a moc poradit jsem po třech potratech, byla mi zjištěja jen lehká hematologická odchylka dle dr. nic vážného. Ale ted k věci, před třemi lety mi zemřela matka, za dva roky po ní babička, během toho ty tři potraty, autonehoda a jiné rodinné problémy, vše se na mě najednou sesypalo až mi min. týden rodina musela zavolat pohotovost, a dr. mi stanovil panickou poruchu, obvodní dr. mi nasadila AD asentra plus ještě má brát lexaurin po dobu než AD zaberou. Má otázka, ale zní, kdy od doby braní AD mohu otěhotnět a jak to vlastně je s těhotenstvím s AD zda mají nějaký negativní účinek na plod a podobně, myslím, že na nich budu muset zůstat i v těhotenství, už jen kvůli těm mým třech potratům, protože v těhotenství jsem vždy zažívala obrovské úzkosti a strachy a tím jsem možná i miminku ublížila, předem děkuji za odpovědi a doufám, že se někdo najde kdo mi poradí

bajule
1. lis 2014

@markyt777 Mohu se zeptat, je to příspěvek starý dva roky.... Jak jste dopadla?

tarra27
1. lis 2014

@markyt777 AD je vždy lepší nebrat,pokud to alespoň trochu půjde....jinak pokud otěhotnět s jakymi koliv leky a vubec AD, vše jen po dohodě s lékaři....třeba by šlo je před otěhotněním postupně vysadit a pak byt pod dohledem v nemocnici, popřípadě časté kontroly plus teda prac.neschopnost a byt doma a nic nedělat.

Jak se Vám daří?

tarra27
1. lis 2014

@bajule ted koukam,ze není aktivní....tak uvidíme,zda zavítá 😉

bajule
1. lis 2014

@tarra27 No... Daří se mi na prd, ale s tím Lexaurinem je to lepší. Chtěla jsem druhé miminko, ale všechny fakta mi říkají tak na 80% že by bylo lepší už mimčo nemít... A popravdě, jsem zrala i na AD...