Mohu brát společně antikoncepci a prášky na zastavení krvácení?

Zodpovězené
17. čer 2022

Dobrý večer,

jsem měsíc po kyretáži, beru anti. Dienille a stále špiním, někdy i dost a 29.6. mi odeberou dělohu a vaječníky. Jedu na dovolenou.

Mohu brát společně antikoncepci a prášky na zastavení krvácení?

Na gyndu už se bojím, protože mě doktor zklamal.

Děkuji

Dobrý den,

ano, je to možné brát společně obojí, ale pokud se krvácení do 3 dnů od přidání léků na zastavení krvácení nezastaví, tak je pravděpodobné, že přidané léky nezaberou vůbec.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz