Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mám vynechat antikoncepci celý měsíc nebo brát hned?

natk
2. říj 2011

Ahoj všem, beru nízkohormonální antikoncepci Natalya. Od soboty až do pátku (tohoto) probíhal týden bez prášků (menstruace) a nasadit další strip jsem měla právě v pátek, jenže když jsem si zašla na gynekologii, zjistila jsem, že můj lékař je na dovolené - tudíž jsem si neměla kde sehnat prášky, a tak jsem už 3. den bez prášku a nevím co s tím. Chci pokračovat v používání této antikoncepce, jenže nevím jestli musím vynechat teď ten celý měsíc anebo co nejdřív zajít opět na gynekologii a začít brát prášky hned? Pohlavní styk jsem od té doby neměla.
Děkuji předem, Natálie 🙂

sssiminka
2. říj 2011

natk: Počkej do další menstruace, mezitím si sežeň nové balení tabletek a prvním dnem menstruace začni znovu užívat HA.

natk
autor
2. říj 2011

Dobře, takže nejde, abych prášky nasadila hned co je budu mít? Musím tedy počkat na další menstruaci a ten den je opět nasadit (jako když bych začala poprvé užívat HA) ?

sssiminka
2. říj 2011

zkus kouknout, až budeš mít prášky, do příbalového letáku, myslím je i možnost začít s užíváním týden po pauze, nerada bych klamala nebo naváděla k něčemu, co Ti spíše rozhází cyklus.... já vždy počkala na menstruaci a s prvním dnem jsem začala s tabletkama...

pusolamy
3. srp 2012

ahoj beru druhy mesic antokoncepci Natalya - a zdá se mi že jsem porad unavena a spinim i mezi menstruaci. mate nekdo podobnou zkusenost?

Sem začni psát odpověď...

Odešli