Antikoncepce a menstruace. Poradíte, prosím?

31. kvě 2021

Dobrý den,
prosím o radu. Beru antikoncepci (platicko 21dni). Vždy po skončení plata za 3dny menstruace. Jenže přesně za měsíc to vyjde takže, že 3dny po skončení dalšího plata pojedeme na dovolenou. Prosím nikdy jsem to neřešila.
Nevím zda je lepsi
1. Teď udělat klasicky pauzu (menstruovat) , za týden znovu začít brat a antikoncepci brát až do skončení dovolené?
2. Nebo teď dát hned další platicko a třeba za 7-14dni vynechat, tyden nebrat a pak začít brat, ci-li si posunout menstruaci pro jistotu už teď.

Dekuji

keksik002
31. kvě 2021

Normálně zacnete uzivat dalsi platicko a pauzu udelate az po dobrani toho dalsiho 🙂

autor
31. kvě 2021

@keksik002 omlouvám se, jsem "deb**". Dnes jsem dobrala plato pokračovat tedy dal dalším a až skončím další plato, přijde menstrace protože vynechám tyden. Ci-li přijde dřív než dovolená

keksik002
31. kvě 2021

Bud a nebo si dejte ted normalne pauzu a v dobe dovolene nevynechavejte ale pokracujte dal a az doberete dejte pauzu

amazonkajanik
31. kvě 2021

Když mi měla vyjít pauza a tím pádem ms na období,které mi nevyhovovalo,viz dovolená, tak jsem prostě pauzu neudělala a jela další plato, po dobrání toho druhého jsem udělala pauzu a pak jela jako obvykle ...

autor
31. kvě 2021

Děkuji moc.