Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kdy si mám udělat těhotenský test, když beru prášky na vyvolání menstruace?

jane311
11. led 2021

Dobrý den, nevíte někdo kdy si udělat těhotenský test když 6 dní po posledním pohlavním styku mám začít brát prášky na vyvolání menstruace (Duphaston) a já mám strach je začít brát z důvodu kdybych byla těhotná tak aby mu ty prášky něco neudělali a nevím jestli je mám brát a pak si udělat test nebo si ho mám udělat před tím než začnu brát prášky.

jaja01k
11. led 2021

@jane311 No jestli máš začít brát 6 dní po styku, tak to test nemá smysl, to bude moc brzy.

martinie88
11. led 2021

@jane311 Duphaston, ale neni na vyvolani mestruace. Je to progesteron a ten naopak napomaha udrzet tehotenstvi. Uziva se az po prokazane ovulaci jinak ji blokuje.

jane311
autor
11. led 2021

@martinie88 já mám problémy s ovulací a léčím se s tím tam mi doktorka ordinaci pro neplodné páry dala Estrofem a 17 den cyklu mám přidat Duphaston mě doktorka řekla že to vyvolání mens. takže podle vás se nemusím bát si je vzít?

amazonkajanik
11. led 2021

@jane311 já díky duphastonu otěhotněla. Měla jsem rozhozeny cyklus. A přestala jsem ho brát v okamžiku potvrzení těhotenství a nebyl důvod ho užívat dál.

martinie88
11. led 2021

@jane311 Duphaston urcite MS nevyvola🙂 Podstupovala jsem IUI a vzdy 3 dny po inseminaci jsem nasazovala Duphaston. On MS muze maximalne o par dnu oddalit. Takze ho urcite brat muzete😊

jane311
autor
11. led 2021

@martinie88 děkuji