8.DPO. Kdy udělat test

aneta1998
18. únor 2021

Pěkný den vám přeji.
Před týdnem ve středu jsem měla pohlavní nechráněný pohlavní styk. Přerušovaná soulož. Přítel se neudělal, erekci "zarazil" ale co třeba kapička lasky.. styk byl v době ovulace.
V pondělí sem měla v podbřišku lehké křeče jako kdyby se tam něco dělo. V úterý jsem měla píchání v levém podbřišku. Včera ráno jsem se probudila s chvilkovou nevolností bez zvracení a s bolestí hlavy kterou jsem prospala.
Očekávám menstruaci za týden ve středu. Myslíte že by to mohlo být těhotenství? Mám si udělat test když se nedostaví menses?

lachtanice86
18. únor 2021

@aneta1998 ano test udělej až ti vynecha ms

ema90
18. únor 2021

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ ja uz fakt nemam slov.

te_reza
18. únor 2021

Pokud nechceš být těhotná, což si myslím, že asi nechceš, tak je nechráněný "přerušovaný" sex přímo v době ovulace vcelku hloupý nápad.

drakenn
18. únor 2021

Kapička lásky behem ovulace znamená 100% oplodnění. I ty příznaky co máš, jsi 100% těhotná. Gratuluji

andelka
18. únor 2021

Hele, zas tak 100% to není. Spolehlivost přerušované soulože se udává cca 90% (kondom má jen o pár % víc). Mnoha lidem to x let funguje (nebo spíš vychází). Akorát, že selhat to může kdykoliv. To je riziko. Osobně bych zkusila test , když by cca 14 dní po sexu a pravděpodobné ovulaci nepřišla MS.

aneta1998
autor
18. únor 2021

Zkusím si tedy udělat test příští týden.

krupka3
18. únor 2021

Nevolnost 7dpo asi nebude priznakem tehotenstvi. Spis sis to vsugerovala.

nase_mimi
19. únor 2021

Prej "erekci zarazil" :D prskám snídani :D Asi ejakulaci, ne?

aneta1998
autor
19. únor 2021

Dnes večer se mi na kalhotkách objevil světle hnědý výtok. Poprvé za celý den. Občasný divný tlak v podbřišku. 9 dpo.

lucbednar
1. bře 2021

@aneta1998 Tak to bych klidně na těhotenství viděla 😉 jak to dopadlo, koukám, že už je diskuze staršího data 🙂