Ovu test. Mohu brát jako pozitivní?

hajglish
17. lis 2020

Mohu ho brát jako pozitivní?Už v noci mě pribudika bolest podbříšju a dneska mě bolí podbříšek a vaječníky už dost a mám i píchání na levé straně.Takže kdy je nejlepší na to vlítnout? 😂

piggy123
17. lis 2020

@hajglish ano, je pozitivní. Nejlépe na to vlítnout včera, dnes a zítra 😎

palja
17. lis 2020

Ano, je pozitivní. Sex přesně jak píše piggy123

hajglish
autor
17. lis 2020

@piggy123 Tak vcera to uz nestihame 😂

piggy123
17. lis 2020

@hajglish mimochodem jsme na tom úplně stejně 😂 Já taky dnes pozitivní. A my jedeme dle výše zmíněného plánu 😎 všechno stíháme 😜✌️

hajglish
autor
17. lis 2020

@piggy123 Tak to preji hodne stesti ☺️My v nedeli a dnes,jeste zitra bude 😆Jak dlouho se snazite?

piggy123
17. lis 2020

@hajglish děkuji, taky přeji hodně štěstí 🍀🤗 my se snažíme už 2 roky. Mám za sebou 3x neúspěšné IUI a za měsíc jdeme na konzultaci ohledně IVF. Mám endometriózu... A ty?

hajglish
autor
18. lis 2020

@piggy123 Jeje az,tak to me mrzi.My se snazime rok.Pred rokem se nam to povedlo,ale bylo z toho ZP a od te doby nic.

piggy123
19. lis 2020

@hajglish a uvažujete jít někam na kliniku, když už se snažíte rok? Ale dobrá zpráva je, že umíš otěhotnět, i když to nedopadlo.

hajglish
autor
19. lis 2020

@piggy123 Noo uvidime,rikala jsem si,ze pockam na keden kdy me ceka preventivka a potom to zacnem3 resit.Hlavne by me nikdy nenapadlo,ze by to byl nekdy muj pripad,ze se nam nebude darit.Syna mame neplanovaneho kdy jsem musela vysadit HA pred operaci mesic a stala se nam jedna "nehoda" a z toho mame syna ☺️😃Takze vazne ted nevim co a proc.