Možné těhotenství. Je to i přes dva negativní testy možné?

Zodpovězené
8. zář 2020

Dobrý den,

dne 26.7. jsem měla první den menstruace. Další očekávaná menstruace se nedostavila, pouze cca týden před očekávanou menstruací jsem jeden den špinila. O miminko se snažíme, nicméně jsem si udělala již dva testy a oba byly negativní.

Je přesto možné, abych byla těhotná?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

počkejte, prosím, 1 týden od očekávaného termínu menstruace a udělejte si těhotenský test. Bude-li negativní je příčina vynechání menstruace spíše jiného původu než těhotenství - doporučuji návštěvu Vašeho gynekologa.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz