Je možné těhotenství i přes negativní hCG z krve?

28. března 2014 
Mám možná úplně hloupou otázku...stalo se Vám některé, že byste byla těhotná i přesto, že hCG test z krve byl negativní ( že by byla krev odebraná třeba příliš brzy ) ? Poslední MS jsem měla 24.1., takže nyní už mám 52. den cyklu a stále bez MS i po injekci minulé pondělí. O miminko se snažíme od prosince. Vždycky jsem měla cyklus víceméně pravidelný, paradoxně problémy začaly až když jsme se začali snažit....vím,že je to asi nesmysl, ale stále doufám. Děkuji za názory a odpovědi.
17. bře 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. bře 2014 v 18:41 • iq_tester
@kachnivp v prvním těhotenství jsem měla testy na HCG negativní ještě i v 7 až 8 tt. Zato mi v krvi našli onkogeny a posílali mě na vyšetření do nemocnice s tím, že mám v děloze nádor. A doktor při příjmu hleděl na na obrazovku utz asi 10 minut a pak prohlásil - "ten nádor se hýbe" a ups on to nebyl nádor, ale náš Bastien. Prý se občas vzácně stane, že tělo vyhodnotí těhotenství chybně (jako nádor) - při obojím se rychle množí buňky, které v podstatě nejsou běžnou součástí těla.
17. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kachnivp Ahoj, mám podobný problém. Na HCG z krve jsem zatím sice nebyla, jsem objednaná na čtvrtek. Ale mám 16 dní po vyvolávačce a nedostala jsem to. Už desátý den mě hodně bolí prsa a píchá v podbřišku, ale těhotenský test negativní Tak taky nechápu co se to děje. Asi nějaké erupce na slunci?
Tak ti držím pěsti, aby to brzy vyšlo. I když si myslím, že když je HCG v krvi 0 tak je to definitivní
18. bře 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrajurinova Ahoj, moc děkuji za dodání naděje ( teda je fakt, že když jsem si představila jak Ti asi muselo být když Tě poslali do nemocnice s tím, že máš nádor tak asi hrůza, ale teď máš zdravého kloučka ) No uvidíme co se z toho nakonec vyklube u nás. Tenhle týden bych snad měla vědět víc. Hezký den
18. bře 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@soniela Ahoj, taky děkuji za odpověď...i když ta mě zase spíš utvrzuje v tom co si v duchu myslím ( i když nepřeju )...no uvidíme obě Určitě sem potom napiš jak vše dopadlo.Držím pěsti ( teda jestli je těhotenství chtěné - pokud ne, tak aby to byl jen planý poplach )
18. bře 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kachnivp Vím, že jsem ti moc naděje nedodala, ale opravdu tomu moc nevěřím, ale byla bych moc ráda, kdybych se mýlila U mě je těhotenství určitě chtěné Moc by jsme si přáli miminko už dlouhou dobu a nedaří se. Ve čtvrtek dám vědět jak jsme dopadli. A ty se taky ozvi až budeš vědět víc... snad s dobrou zprávou
18. bře 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@soniela Ahoj...tak dnes ještě před výsledky všech testů dorazila MS s měsíčním zpožděním :( no nic, budeme se snažit dál, snad to brzy vyjde. A jak vše dopadlo u tebe?
24. bře 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kachnivp Ahoj, ve čtvrtek jsem měla jít k dr. na krev v 11 hodin a v 10hodin dorazila MS i u mě Tak jsme dopadli vlastně stejně. Vzhůru do dalšího boje!!! Přeji hodně štěstí!
24. bře 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@soniela Ahoj, taky přeji hodně štěstí do dalšího snažení Nevěš hlavu, příroda si snad poradí
28. bře 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek