Nekončící menstruace po očkování na covid. Co by pomohlo?

Zodpovězené
16. zář 2021

Dobrý den,

prosím o radu. Na konci července jsem byla na druhé dávce. Od té doby mám menzes. Někdy v srpnu slabší, pak v září silnější. Teď v září kvácím už třetí týden. Není to silné krvácení, vystačím si s jednou vložkou, ale je.

Doktor řekl, počkat do řijna. Prý by to mělo ustat. Nejsem prý jediná. Na kontrole jsem byla v červnu a vše ok. Beru Ascorutin, železo. Nic nepomáhá.

Děkuji

Dobrý den,

souvislost s nepravidelností menstruačního cyklu a očkování proti C-19 je nejspíše jen náhodná. Ascorutin a železo nemůže krvácení zastavit.

Doporučuji opět konzultovat gynekologa, zda by nebylo možné zastavit krvácení účinnými léky.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz