Samovolný potrat. Nechat odkrvácet nebo jít na revizi ?

Zodpovězené
23. čer 2021

Dobrý den,

byla jsem v 7.tt těhotenství, dnes jsem začala krvácet jako při menstruaci, jeli jsme s přítelem do nemocnice, kde nám bylo řečeno, že máme neprospívající těhotenství. Doktorka mi řekla, že mám počkat a odkrvácet si to a později jít na kontrolu ke své gynekoložce - tu mám v úterý. Minulý týden jsme na ultrazvuku zaznamenali srdeční akci, je to pro nás těžké, přítel tomu nechtěl věřit, a tak jsme jeli ještě do jiné nemocnice, kde nám řekli to samé a doktor řekl, ať se další den objednám na revizi dělohy.

Jelikož je to pro nás těžké a chceme se pak snažit dál a já jsem si už zjišťovala pár věcí, tak moje otázka zní, zda si to mám doma odkrvácet a nebo jít na revizi.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

standardně se postupuje ve Vašem případě oběma popisovanými způsoby. Záleží na Vás, jak se rozhodnete.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz