Těhotenství. Jde stroprocentně vypočítat početí?

Zodpovězené
10. led 2020

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, když jsem měla měsíčky 25.11. a zjistila jsem teď u svého gynekologa, že jsem těhotná, ale že jsem už 6+2, jde stoprocentně vypočítat početí?

Minulý týden mi řekl, že jsem 5+6, ať přijdu za týden a teď jsem přišla a je to teprve těch 6+2. Přítel si to stále počítá, a že ten den jsme spolu souložili a ten ne. Jsem z toho už unavená, nedokážu mu vysvětlit, že to nemusí byt stoprocentně na den.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

veškeré výpočty jsou pouze přibližné.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz