Výpočet početí. Jak zjistit datum početí?

petrusska565
27. črc 2020

Dobry den, prosím o radu..
Chtěla bych zjistit datum početí jelikož mi to podle ovulky nevychází. Poslední ms byla 3.3.2020 cyklus mam dlouhý 38dni. Tudíž podle všeho ovulka byla 28.3.2020 pote mela dorazit ms 10.4.2020 dorazila ale pouze dva dny.. Dnes jsem 14tydnu a 4 dny těhotná. Ale vůbec mi to nevychází.. Jiny sex po tom 10.4.2020 nebyl
Tak jak to vypočítat 😏 slyšela jsem ze se k tehu pripocitava dalších 14dni? Předem vsem dekuji za rady..

sudylichozrout
28. črc 2020

No to fakt nevychazi vubec 😀 Lamu si tady nad tim hlavu... Zkus se pripadne poradit s lekarem, protoze tohle asi nevymyslime. Ovulaci jsi mela potvrzenou ultrazvukem/testem/bazalni teplotou? Protoze jestli se spolehas jen na nepersonalizovanou aplikaci, kde nemas nastave svuj vlastni cyklus vc. delky lutealni faze, tak to je uplne na prd (protoze tyhle apky picitajibs cyklem 28 dnu.a ovulaci 14. den) a pak je jasne, ze ovulace musela byt uplne jindy... Ale jestli ne, tak fakt netusim 😀

vineta
28. črc 2020

@petrusska565 Tak termín porodu už máš nejspíš stanovený dle ultrazvuku, je tedy tolik podstatné, kdy přesně došlo k ovulaci? Přiznám se, že nějak nevím, o co teď jde...Bojíš se, že miminko neodpovídá? 1. screening dopadl dobře? Jestli máš datum porodu, hoď ho do nějaký těhotenský kalkulačky, podle toho si uděláš představu.

petrusska565
autor
28. črc 2020

Jde o to ze mi neodpovídá staří tehotenstvy.. Pokud jsem ji mela toho 28.3.2020 dnes bych mela byt 20tt. Jde o to ze neni možné abych otehotnila po tom 10.4.2020 tam uz pak další sex nebyl..

denisa3997
19. zář 2020

Dobrý den , mám otázku.. od 2.9 jsem začala brát Ha 5.9 jsme s přítelem měli nechráněný sex a on se do mě udělal, 11.9 jsem dostala ms (4 dny) nebyla taková jak vždy. Dva dny po skončení jsem začla lehounce špinit ale po chvilkách zas nic. Po skončení ms jsem si dělala test negativní ale na tom posledním byl vidět úplně slabý duch , že jste si museli vzít skoro lupu😃 chodim často teď na WC 😃 než obvykle 18.9 mě začalo tak pobolivat v podbřišku a celkově se cítím jinak. Nechci si míč nalhávat tak jestli některá máte podobné zkušenosti děkuji

elesse
19. zář 2020

@denisa3997 to bude spis od ha

denisa3997
19. zář 2020

@elesse ono spíš jak jsem teď tu ha nebrala protože mi z toho bylo i zle tak dnes jsem znovu začala opět krvácet takže absolutně nevím co si mám myslet 🤦

elesse
19. zář 2020

@denisa3997 no jestli si 2.9. Zacala brat Ha, tak to bud byl prvni den cyklu a nebo si to zacla brat zcela nahodile a podle toho telo reaguje. Myslim ale ze 5. Si jeste chranena nebyla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru