Početí. Kdy?

23. led 2020

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat 4.8. jsem měla poslední menstruaci, v Pátek 9.8 jsem měla nechráněný přerušovaný pohlavní styk a 12.8 jsem měla styk kdy do mě přítel ejakuloval a potom i další dny kdy jsme se o mimi pokoušeli. Za 5 týdnu jsem zjistila že jsem těhotná v 5tt. Teď v úterý 21.1 jsem byla na kontrole a říkala mi že jsem 24+0. Vychází mi to 25 týdnu od toho 12.8. Je to tak?

lenka_tom
23. led 2020

To ti asi nikdo přesně neřekne. Mimčo se může vyvíjet maličko rychleji nebo pomaleji, takže podle ultrazvuku den početí přesně nezjistíš.. Já třeba přesně vím, který den byl ten oplodňující sex, ale netuším, jak dlouho putovala spermie k vajíčku. Taky přesně na hodinu nevím, kdy proběhla ovulace. Sex byl ráno a ovulace podle mě až někdy v noci na druhý den. Ovulační test vypadal oba dva dny stejně.

makra1988
23. led 2020

I podle těhotenských kalkulacek, i co má MUDr se počítaji týdny od poslední menstruace, tedy od 4.8., ale důležitější je, co řekne MUDr.me to u n prvního syna hodně skakalo termíny, teď u druhého (jsem těhotna) jsem byla i dva týdny popredu, pak se to urovnalo a zatim se to zkrátilo o 6 dní. Mimi bude už rychle růst, takže se může dít cokoliv. 😉

terka80
23. led 2020

😂😂😂😂😂😂👍

nanyh
23. led 2020

Já byla ,,oplozena” 28.8. A dnes jsem 23+0 (rovný 24tt)

lachtanice86
23. led 2020

Asi to bude chtít testy otcovství, když chrápeš s kdekym bez ochrany

krupka3
25. led 2020

@lachtanice86 WTH? Kde čteš, že autorka měla styk s někým jiným? A co to je za vyjadřování tyjo?? 😀 To je masakr.... Vždyť píše, že se o dítě s přítelem snažili, tak asi nebude hledat otce dítěte..

lachtanice86
25. led 2020

@krupka3 vyjadřování jaké chci. A podle dotazu neví kdo je otec, k čemu by jinak řešila kdy došlo k oplozeni?

luciedurcakova121
28. led 2020

Dobrý den. Chtěla bych se na něco zeptat.
Poslední menstruaci jsem měla 25.12.2019. Do dneška menstruace nedorazila.
Je možné že na těhotenském testů už by šlo něco vidět? Děkuji

te_reza
28. led 2020

Jsi v půlce těhotenství a teď řešíš kdys do toho vlitla nebo jak?! Postrádám smysl tvého dotazu

luciedurcakova121
28. led 2020

@te_reza Dobrý den, to bylo na můj dotaz ?

te_reza
28. led 2020

@luciedurcakova121 ne, ale vy si test už asi udělat můžete

luciedurcakova121
28. led 2020

@te_reza Děkuji mockrát za radu, snad už na testu vidět něco půjde.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru