Ejakulace dovnitř i v neplodný den. Mohu otěhotnět?

kikizi
3. lis 2019

Dobrý den , chtěla bych se zeptat včera jsme z manželem měli pohlavní styk a on ejakuloval do mě je nějaká šance že mužů otěhotnět. Jen teda jsem neměla plodný den

lucifux
3. lis 2019

Můžeš a nemusíš.

ariadna12
3. lis 2019

Nejaka sance je, ale moc se na to neupinej, pokud to jde. Jak zjistujes plodne dny? Mne se osvedcil bazalni teplomer, na rozdil od ovulacnich testu.

ireniq
3. lis 2019

Jestli jsi už měla po plodných dnech, tak je šance dost malá. Pokud před plodnými dny, tak někdy spermie vydrží dost dlouho... Taky záleží, jak spolehlivě víš svoje plodné dny.

j.a.n.i
3. lis 2019

Mas-li delohu a sex, tak muzes otehotnet.

luckapolackova
3. lis 2019

Ahoj maminky je mi 38 let žiju s přítelem už mám dvě děti z předešlého manželství ale chceme s přítelem ještě jedno jak dlouho vám to v tomhle věku trvalo po vysazení antikoncepce gynekolog mi našel i myom má někdo takové zkušenosti děkuji.

zelenaesmolda
3. lis 2019

@j.a.n.i
pokud to neni troll tak radsi at se nemnozi.jestli je tohle dotaz dospele,vdane zenske tak potes koste
btw co kdyz ma delohu a nema vajecniky?bez vajicek neotehotni :D

jituli84
3. lis 2019

tvl zase jeden hloupej dotaz

lenoulinkaa
3. lis 2019

dotaz jak z "bravíčka"

aselluska
3. lis 2019

A kam ty dotazy mají psát, když ten časák zrušily :D

jituli84
3. lis 2019

@aselluska Však to byla chyba, že ho zrušily 😀

kikizi
autor
4. lis 2019

@ariadna12 kdy si mám udělat těhotenský test ?

lucijeennaa
4. lis 2019

@kikizi Až budete mít zpoždění MS...

ariadna12
4. lis 2019

@kikizi tyden nebo par dni pote, co neprijde menstruace.

petula.bir
5. lis 2019

Máš nechráněný styk tak ano, můžeš otěhotnět 🤷🏼‍♀️🙈
@zelenaesmolda
Vajička má prý v lednici - tak otěhotnět může 🤷🏼‍♀️

zelenaesmolda
5. lis 2019

@petula.bir
no uroven dotazu by odpovidala tomu,ze jsou opravdu jeji :D

kikizi
autor
8. lis 2019

@ariadna12 já jsem zjistila že jsem měla ovulaci a ten den kdy jsem měla ovulaci tak jsem měla pohlavní styk a ejakuoval se do mě mám teď par dni mě začlo bolet v pod bříšku jako by mě boleli vaječniky je tam šance otěhotnění ?

petula.bir
8. lis 2019

@lucijeennaa
Ano, pokud máš nechráněný pohlavní styk tak ANO můžeš otěhotnět.
V den menstruace si udělej těhotenský test a uvidíš - většinou 14.dnů od styku je to prokazatelné.
A prosím, příště se chraňte pokud nechcete rodinu 🤷🏼‍♀️

lucijeennaa
8. lis 2019

@petula.bir 😁😁😁

lucijeennaa
8. lis 2019

@kikizi No dobreeeej den.... 😂 Nebo alespoň mám pocit, že vy si jej z nás děláte 😁

kikizi
autor
8. lis 2019

@petula.bir někde jsem četla že už za 9 dnů od ovulace

ariadna12
8. lis 2019

@kikizi pokud je sex kolem a v dobe ovulace, je sance otehotnet dost vysoka. Rika se tomu plodne dny😉

vitezove
8. lis 2019

Otěhotnění v neplodný den není možné. Ale pokud nemáš od doktora potvrzenou ovulaci, tak si nikdy nemůžeš být úplně jistá, kdy ovulace byla. Pokud máš pár dní před ovulací, můžeš otěhotnět - spermie několik dní přežijí a počkají si. Pokud máš po ovulaci, tak většinou lze otěhotnět max 2 dny po ovulaci. Víc už ne, prostě už tam to vajíčko nečeká. Ale opravdu musíš vědět, kdy byla ovulace, protože ona může být o den dva později a je to.

bazarky
21. lis 2019

Ahoj, 12. 11. jsme se pokouseli "plodit" ovulaci jsem mela 13.11.posle ovulacbi kalkulacky. Chci se ale zeptat... Vcera 20. 11.jsem byla na pohotovosti kvuli bolestem v podbrisku a pani doktorka rikala, ze tehotna nejsem ze delohu mam v poradku, vajecniky taky.. Delala mi vnitrni ultrazvuk... Ale po tak kratke dobe byt muzu ale ona to nemusi poznat ze? Testy z moce jsou negativni na HCG. Jak to je prosim? Nikdy jsem tehu nebyla... 🙄.. Bolesti v podbrisku jsou, zaludek na vode, vytok je tahly bily hlenovy, kovova chut v puse obcas hořká chuť v puse, pobolivaji me prsa, picha mi v nich... Dekuju za odpovedi a neukamenujte me prosim ze mam blbe otazky... Ja v tom opravdu nemam zkusenosti... A chci se zeptat (neni muj pripad).. Muze zena otehotnet i behem toho kdyz nema ovulaci? Kamaradka s pritelem se milovali poprve... Ona taky poprve a udelal se do ni... Jeste si jezdila po deloznim cipku prstama... Dekuji za odpoved holky

vitezove
21. lis 2019

@bazarky A ona ti nevzala krev??? Na krvi by poznala jestli je tam HCG. Na ultrazvuku teď pozná kulový.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru