Vytažení tělíska Mirena. Jaké mám možnosti?

Zodpovězené
21. črc 2020

Dobrý den,

mám mitroděložní tělísko Mirena, asi 2 roky. Chtěla bych ho vytáhnout, na vlastní náklady, aniž by o tom kdokoliv věděl (manžel, můj gynekolog atd).

Můj dotaz zní: Jaké mám možnosti?

Dalo by se třeba zajít na ambulanci do nemocnice, veškeré úkony a péči si zaplatit sama s tím, že zprávu bych dostala do ruky a gynekologovi bych to dala sama, až uznám za vhodné?

A jak by se případně pohybovala částka za péči?

Opravdu mi na tom hodně moc záleží…Je to možná má jediná šance, jak počít potomka.

Velice děkuji za rady a pomoc.

Dobrý den,

k odstranění nitroděložního tělíska se lze jistě domluvit i v jiné gynekologické ambulanci než jste registrována. Náklady na odstranění tělíska se mohou na různých pracovištích lišit, ale nebudou velké.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz