Autosedačka Britax Evolvafix 9-36 kg. Funguje polohování zad i při předělání na 3bodový pas?

Zodpovězené
1. srp 2023

Dobrý den,

funguje u téhle autosedačky polohování zad i při předělání na 3bodový pas?

Dcera má 7 a hledám něco, kde se dají polohovat záda, jinak jí padá hlava a tělo dopředu, když usne.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

polohování funguje po celou dobu používání autosedačky. Doporučuji však vždy vyzkoušet přímo v autě a malému pasažérovi. Polohování má u autosedaček vyšších kategorií menší rozsah a nemuselo by řešit váš problém. I v kategorii 15-36 kg nebo 100-150 cm najdete autosedačky s větším rozsahem polohování (Klippan Wego, Axkid Bigkid, Avionaut MaxSpace Comfort System +....).

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz