Jaký je prostor na protisměrnou autosedačku Axkid do Škoda Scala?

Zodpovězené
14. kvě 2023

Dobrý den,

momentálně mám Fabii 1 combi a díky protisměrné sedačce Axkid za spolujezdcem jsem přišla o místo spolujezdce, protože mám sedadlo maximálně vepředu.

Zvažuju Scalu (jako 2. auto v rodině, rodinné cesty podnikáme v Touranu).

Dotaz je jasný.... Je vzadu prostor na sedačku stejný jako ve Fabii 1, nebo alespoň o něco větší? Zachovám sedadlo spolujezdce?

Případně mi prosím rovnou doporučte jinou protisměrnou sedačku, která by vyřešila tento problém.

Děkuju Vám za odpověď. 🙂

Dobrý den,

ve Scale je více místa, ale sklon sedadel je zde velký problém. Bude potřeba vyzkoušet, zda nebude potřeba ještě klín, aby pasažérovi nepadala hlavička, pak budeme pracovat s tím prostorem o trochu hůř, ale na prodejně se s tím určitě dokážeme poprat. O něco méně zabírají Klippany a nebo pak Britax Max-Way, ale jak píšeme, doporučujeme dorazit na prodejnu a vyzkoušet.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz