Jaký je rozdíl mezi Axkid One 2 a Axkid One Plus 2?

Zodpovězené
2. lis 2022

Dobrý den,

děkuji Vám za odpověď na předchozí dotaz (&cli). Ještě bych se ráda zeptala, jaký je rozdíl mezi Axkid One 2 a Axkid One Plus 2. Chápu, že verze Plus 2 je vhodná od narození, ale jsou zde další podstatné rozdíly, když bude v sedačce jezdit již 1,5roční dítě?

Nemá verze Plus 2 nějaké nevýhody kvůli většímu váhovému rozpětí tedy nedělalo se více kompromisů?

Nebo jsou obě sedačky totožné a v Plus 2 je jen navíc zmenšující vložka?

Jde o to, že aktuálně máme možnost zakoupit verzi One Plus 2 výhodněji než verzi One 2. Na Joie jsem se dívala, ale nelíbí se mi prostor pro nohy. Raději si připlatíme za větší komfort dítěte.

Předem děkuji.

Dobrý den,

Axkid One 2 Plus se liší pouze tím, že má navíc vložku pro malé děti.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz