Jiná alternativa podsedáku. Co byste poradil?

Zodpovězené
24. srp 2022

Dobrý den,

potřebuji vědět, zda je nějaká alternativa pro dítě, které má 13 kg. Na podsedák, který je až od 15 kg, má ještě asi čas, že?

Potřebuji něco skladného a ne tak velkého, aby se to vešlo do služebního auta (dodávky) jako záložní možnost kvůli občasnému vyzvednutí ze školky, tudíž aby to manžel vozil pořád v autě a moc se mu to tam nepletlo. Podsedák by byl ideální.

Děkuji za odpověď.

Lucie

Dobrý den,

podsedák Vám určitě nedoporučím. Většina jich je dokonce až od 22 kg, ale co je hlavní, že pouze zvednou dítě, ale v žádném případě ho neochrání. Pro děti až do 150 cm používejte plnohodnotnou autosedačku, která chrání hlavu, ramena, měkké orgány v bříšku, pánev - prostě vytvoří "krunýř", kolem toho nejcennějšího, co máte.

Autosedačky v kategorii od 100-150 cm jsou lehké a věřím, že je bez problémů do kufru vozu uložíte.

Více informací najdete na našem blogu nebo Vám poradíme na našich prodejnách.
https://www.centrumautosedacek.cz/goldim-blog/p...

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz