Klippan Triofix. Do kolika kg se dá u této autosedačky používat pětibodobý pás?

Zodpovězené
24. únor 2021

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Do kolika kg se dá u této autosedačky používat pětibodový pás?

V prodejně nám říkali, že do 25 kg. Nyní jsem se dozvěděla informaci, že jen do 18 kg, a pak se musí jistit normálním pásem.

Děkuji

Dobrý den,

pětibodový pás u Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort a Klippan Triofix Maxi se dá použít do 25 kg, ale je nutné přes něj zapnout ještě pás od auta. Samostatný vnitřní pás sedačky je testovaný do 18 kg.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz