Lze jezdit v autosedačce ve slabé bundě?

Zodpovězené
11. říj 2020

Dobrý den,

že do sedačky nepatří zimní bunda, to vím a dodržuju.

Lze ale vozit dítě v autosedačce ve slabé softshellové bundě/softshellové kombinéze nebo raději ne?

Na krátké vzdálenosti by se mi občas hodilo mít dítě v softshellové kombinéze.

Děkuji

Dobrý den,

jistěže to možné je. Nicméně právě softshellové materiály jsou poměrně "klouzavé". Lépe fungují v sedačkách, které mají na ramenních vycpávkách silikonové části, aby pásy neklouzaly z ramen. Jsou to třeba Nuna Prym, BeSafe iZi Turn, Joie i-Spin 360 a Joie i-Spin Safe.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz