Kde seženu zimní těhotenskou bundu, i k nošení dítěte?

petik27
6. lis 2013

Milé maminky, sháním zimní bundu, dneska jsem zjistila, že tu softshellovou, co jsem doposud nosila, tak mi nestačí jak z důvodu ochlazení (už je venku fakt zima, brrrr), tak i z důvodu zvětšujícícho se bříška🙂 Koukám tak různě po internetu a není nikde žádný výběr a nebo jsou až moc drahé. Plusem by bylo, kdyby se dala použít i po narození mimča na jeho nošení, viděla jsem pár bund, že jsou dělány speciálně s vakem a v zimě může pak maminka nést ve své bundě svou ratolest. Tak zda neznáte nějaké dobré internetové stránky, bazar nebo přímo obchod ale v Ostravě? Moc děkuji

kettm
6. lis 2013

Taky jsem sháněla a dnes obrovskou náhodou sehnala krásný těhu kabátek v hrabáči za 230,- tak přeji úspěšný lov. 😉

vondracek
7. lis 2013

Na fleru je pár holek, které tyto bundy šijí. Já zatím zvládám nosit venku svetry nebo mikinu. Takže bundu neřeším. Ale pro jistotu jsem si koupila pánskou lyžařskou bundu v sekáči. Když ji nebudu nosit já, tak přítel, sedí mu parádně 🙂

jennyska
18. pro 2013

Ahoj @petik27 a ostatní maminky 🙂

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti s Nošením Vašeho dítka v zimě do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do https://www.modrykonik.cz/noseni-v-zime/ a pomoci tak všem ostatním maminkám, které si právě prochází tímto obdobím se svými ratolestmi a na MK hledají v různých směrech radu, zkušenosti a hlavně Vaše příběhy, které jim velmi pomohou. V čem a jak jste dítě nosily? Do čeho jste ho oblíkaly? Jak nošení probíhalo? atd.
Článek můžete i doplnit, není v něm určitě ještě všechno...

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru