• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde seženu zimní těhotenskou bundu, i k nošení dítěte?

18. prosince 2013 
Milé maminky, sháním zimní bundu, dneska jsem zjistila, že tu softshellovou, co jsem doposud nosila, tak mi nestačí jak z důvodu ochlazení (už je venku fakt zima, brrrr), tak i z důvodu zvětšujícícho se bříška:slight_smile: Koukám tak různě po internetu a není nikde žádný výběr a nebo jsou až moc drahé. Plusem by bylo, kdyby se dala použít i po narození mimča na jeho nošení, viděla jsem pár bund, že jsou dělány speciálně s vakem a v zimě může pak maminka nést ve své bundě svou ratolest. Tak zda neznáte nějaké dobré internetové stránky, bazar nebo přímo obchod ale v Ostravě? Moc děkuji
6. lis 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem sháněla a dnes obrovskou náhodou sehnala krásný těhu kabátek v hrabáči za 230,- tak přeji úspěšný lov. :wink:
6. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na fleru je pár holek, které tyto bundy šijí. Já zatím zvládám nosit venku svetry nebo mikinu. Takže bundu neřeším. Ale pro jistotu jsem si koupila pánskou lyžařskou bundu v sekáči. Když ji nebudu nosit já, tak přítel, sedí mu parádně :slight_smile:
7. lis 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @petik27 a ostatní maminky :slight_smile:

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti s Nošením Vašeho dítka v zimě do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do http://www.modrykonik.cz/noseni-v-zime/ a pomoci tak všem ostatním maminkám, které si právě prochází tímto obdobím se svými ratolestmi a na MK hledají v různých směrech radu, zkušenosti a hlavně Vaše příběhy, které jim velmi pomohou. V čem a jak jste dítě nosily? Do čeho jste ho oblíkaly? Jak nošení probíhalo? atd.
Článek můžete i doplnit, není v něm určitě ještě všechno...

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! :slight_smile:
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
18. pro 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek