Pokračovací sedačka. Jakou vybrat do auta Renault Clio?

Zodpovězené
25. črc 2021

Dobrý den,

prosím o radu, po kterých sedačkách se koukat až syn vyroste z vajíčka.

Aktuálně má 73 cm a 10,6 kg a máme malé auto Renault Clio, údajně má i oka na isofix, ale já je nenašla. Rozpočet mám také omezený.

Je vůbec nějaká sedačka, která mé limity splní?

Děkuji moc.

Dobrý den,

doporučujeme Vám po vajíčku zvolit protisměrnou sedačku. Jedná se o nejbezpečnější způsob přepravy dítěte a umožní Vám vozit dítě dlouho jištěné pětibodovými pásy.

Koukněte určitě na následující typy:
Klippan Opti 129

Klippan Century

Axkid Minikid

Axkid Move

Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort nebo Klippan Triofix Maxi

Joie Stages

S pozdravem a přáním krásného dne

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz