Sedačka Joie Stages, Joie Every Stage a Joie i-Spin. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, a která se hodí pro drobnější dítko?

Zodpovězené
7. únor 2022

Dobrý den,

rozhodli jsme se pro pokračovací sedačku Joie Stages. Nicméně jsem se v této poradně dočetla i o Joie Every Stage a Joie i-Spin.

Poradíte, prosím, jaké jsou mezi nimi rozdíly, a která se hodí pro drobnější dítko?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

všechny tyto autosedačky jsou poměrně dost široké pro drobnější dítko.

Joie i-Spin 360 je isofixová otočná autosedačka, která relativně dobře vyrovná sklon sedadel v autě. Její použití je však pouze do 18 kg /105 cm, protisměr/posměr.

Joie Stages je autosedačka pásová, poutaná jako vajíčko, takže náročnější na délku pásu v autě. Poměrně dost široká s minimálním místem na nožičky dítěte. Do 18 kg protisměr/posměr. Od 18 kg do 25 kg poutaná už jen po směru jízdy pouze 3bodovým pásem auta.

Every Stage je pak v podstatě to stejné jako Stages, jen by měla vydržet ještě delší dobu. Opět však poměrně široká.

Pro drobnější dítě bych doporučil návštěvu prodejny a vyzkoušet přímo malému pasažérovi.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz